Svi mi koji volimo Novi Pazar

4. 4. 2012.

Konačni ishod meča Novi Pazar - BSK 1:1

FK Novi Pazar

Ekipa Novog Pazara nije uspela da ostvari pobedu pred pet hiljada navijača koji su morali da se zadovolje rezultatom 1:1.

Pred oko 6 hiljada gledalaca, ekipa Novog Pazara je dočekala BSK u okršaju koji je od životnog značaja za ekipu trenera Ristovskog.

Prvo poluvreme je donelo dosta uzbuđenja i dva pogotka, po jedan na obe strane. Domaćin je stigao do prednosti već u 5. minutu kada je Vusljanin nakon gužve u šesnaestercu posle kornera stigao do prednosti.

Napadali su domaći preko Raščića i Hadžibulića, ali nisu uspeli da povećaju prednost.

Kako to obično biva, gosti kažnjavaju preko Vignjevića koji donosi i rezultat sa kojim se otišlo na odmor.

Drugo poluvreme nije donelo mnogo uzbuđenja sve do 90. minuta kada Novi Pazar na samom kraju nije uspeo da dođe do pobede. Više nego izglednu šansu glavom propušta Đalac.

Inače, domaći su poslednjih dvadesetak minuta odigrali sa igračem više nakon crvenog kartona koji je dobio Živković.

Na kraju, zaključak da Novi Pazar nije uspeo da iskoristi lepu priliku i zabeleži tri boda u borbi za opstanak.